Bestuur

KAASJAGER

Voorzitter

Prof.dr. H.A.H. (Karin) Kaasjager, internist

UMC Utrecht
Afdeling Interne Geneeskunde
Heidelberglaan 100
3584 CX Utrecht

h.a.h.kaasjager@umcutrecht.nl

PRINSSEN

Vice-voorzitter

Dr. M. (Monique) Prinssen, kaderhuisarts Vasculaire Geneeskunde

Huisartsenpraktijk Oog in Al
Händelstraat 55A
3533 GH Utrecht

moniqueprinssen@msn.com

POPA

Secretaris

Dr. C. (Calin) Popa, reumatoloog

Radboudumc
Afdeling Reumatologie
Geert Grooteplein Zuid 10
6525 GA Nijmegen

calin.popa@radboudumc.nl

SCHARN

Penningmeester

Dr. D.M. (Dick) Scharn,
chirurg

Slingeland Ziekenhuis
Afdeling Chirurgie
Kruisbergseweg 25
7009 BL Doetinchem

d.scharn@hccnet.nl


Bestuurslid

Dr. G.C. (Germaine) Verwoert, AIOS cardiologie

Erasmus MC
Afdeling Inwendige Geneeskunde
's-Gravendijkwal 230
3015 CE Rotterdam

g.verwoert@erasmusmc.nl


Bestuurslid

Dr. P.H.E. (Pieter) Hilkens, neuroloog

St. Antonius Ziekenhuis
Afdeling Neurologie
Koekoekslaan 1
3435 CM Nieuwegein

p.hilkens@antoniusziekenhuis.nl


Bestuurslid

Prof. dr. B.K. (Birgitta) Velthuis, Hoogleraar Radiologie Hart-Brein as

UMC Utrecht
Afdeling Radiologie
Heidelberglaan 100
3584 CX Utrecht

B.K.Velthuis@umcutrecht.nl


Bestuurslid

Dr. M.J.M. (Maarten-Jan) Cramer, cardioloog

UMC Utrecht
Afdeling Cardiologie
Heidelberglaan 100
3584 CX Utrecht

m.j.m.cramer@umcutrecht.nl


Bestuurslid

Dr. M. (Melvin) Lafeber, internist-vasculair geneeskundige, klinisch epidemioloog en klinisch farmacoloog

Erasmus MC
Afdeling Farmacologie, Vasculaire en Metabole Ziekten
Dr. Molewaterplein 40, RG5
3015 GD Rotterdam

m.lafeber@erasmusmc.nl


Bestuurslid

Prof.dr. J.D. (Jan) Blankensteijn, vaatchirurg

VU medisch centrum
Afdeling Vaatchirurgie
De Boelelaan 1117
1081 HV Amsterdam

j.blankensteijn@vumc.nl


Bestuurslid

Prof.dr. A.A. (Bram) Kroon, internist

Maastricht UMC+
Afdeling Interne Geneeskunde
P. Debyelaan 25
6229 HX Maastricht

aa.kroon@mumc.nl


Bestuurslid

Dr. J.A. (Jan Albert) Vos, radioloog

St. Antonius Ziekenhuis
Afdeling Neurologie
Koekoekslaan 1
3435 CM Nieuwegein

j.a.vos@antoniusziekenhuis.nl


Bestuurslid

Prof. dr. C.A.J. (Catherijne) Knibbe, klinisch farmacoloog / ziekenhuisapotheker

St. Antonius Ziekenhuis
Koekoekslaan 1
3435 CM Nieuwegein

c.knibbe@antoniusziekenhuis.nl


Bestuurslid

Dr. T.S. (Karen) Konings, huisarts, kaderhuisarts HVZ, electrofysioloog

Huisartsenpraktijk Konings
Sint Annalaan 23a
6214 AA Maastricht

karen_konings@hotmail.com


Bestuurslid

Drs. M. (Mirthe) Coenen, AIOS neurologie

UMC Utrecht
Afdeling Neurologie
Heidelberglaan 100
3584 CX Utrecht

m.coenen@umcutrecht.nl


Bestuurslid

Drs. L.C.L.M. (Lisanne) Naves, AIOS interne geneeskunde

LUMC
Albinusdreef 2
2333 ZA Leiden

L.C.L.M.Naves@lumc.nl


Bestuurslid

Drs. T.W.A (Thomas) Koedam, aios chirurgie

Amsterdam UMC- locatie VUmc
Afdeling Heelkunde
De Boelelaan 1117
1081 HV Amsterdam

t.koedam@amsterdamumc.nl


Bestuurslid

Dr. M.J.G. (Maarten) Leening, cardioloog in opleiding en klinisch epidemioloog

Erasmus MC, Afdeling Farmacologie, Vasculaire en Metabole Ziekten
Wytemaweg 80
3015 CN Rotterdam

m.leening@erasmusmc.nl