Bestuur | Nederlands Vasculair Forum
 
 
 

Bestuur

KAASJAGER

Voorzitter

Prof.dr. H.A.H. (Karin) Kaasjager, internist

UMC Utrecht
Afdeling Interne Geneeskunde
Heidelberglaan 100
3584 CX Utrecht

h.a.h.kaasjager@umcutrecht.nl

KROON

Vice-voorzitter

Prof.dr. A.A. (Bram) Kroon, internist

Maastricht UMC+
Afdeling Interne Geneeskunde
P. Debyelaan 25
6229 HX Maastricht

aa.kroon@mumc.nl

POPA

Secretaris

Dr. C. (Calin) Popa, reumatoloog

Radboudumc
Afdeling Reumatologie
Geert Grooteplein Zuid 10
6525 GA Nijmegen

calin.popa@radboudumc.nl

SCHARN

Penningmeester

Dr. D.M. (Dick) Scharn,
chirurg

Slingeland Ziekenhuis
Afdeling Chirurgie
Kruisbergseweg 25
7009 BL Doetinchem

d.scharn@hccnet.nl

klijn

Bestuurslid

Prof.dr. C.J.M. (Karin) Klijn, neuroloog

Radboudumc
Afdeling Neurologie
Geert Grooteplein Zuid 10
6525 GA Nijmegen

karin.klijn@radboudumc.nl


Bestuurslid

Dr. P.H.E. (Pieter) Hilkens, neuroloog

St. Antonius Ziekenhuis
Afdeling Neurologie
Koekoekslaan 1
3435 CM Nieuwegein

p.hilkens@antoniusziekenhuis.nl


Bestuurslid

Prof.dr. T. (Tim) Leiner, radioloog

UMC Utrecht
Afdeling Radiologie
Heidelberglaan 100
3584 CX Utrecht

t.leiner@umcutrecht.nl


Bestuurslid

Dr. M.J.M. (Maarten-Jan) Cramer, cardioloog

UMC Utrecht
Afdeling Cardiologie
Heidelberglaan 100
3584 CX Utrecht

m.j.m.cramer@umcutrecht.nl


Bestuurslid

Prof.dr. H.J. (Hildo) Lamb, radioloog

LUMC
Afdeling Radiologie
Albinusdreef 2
2333 ZA Leiden

h.j.lamb@lumc.nl


Bestuurslid

Prof.dr. J.D. (Jan) Blankensteijn, vaatchirurg

VU medisch centrum
Afdeling Vaatchirurgie
De Boelelaan 1117
1081 HV Amsterdam

j.blankensteijn@vumc.nl


Bestuurslid

Dr. M. (Monique) Prinssen, kaderhuisarts Vasculaire Geneeskunde

Huisartsenpraktijk Oog in Al
Händelstraat 55A
3533 GH Utrecht

moniqueprinssen@msn.com


Bestuurslid

Dr. J.E. (Jeanine) Roeters Van Lennep, internist

Erasmus MC
Afdeling Inwendige Geneeskunde
's-Gravendijkwal 230
3015 CE Rotterdam

j.roetersvanlennep@erasmusmc.nl